IMG_0053

Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в храмі на честь Трьох Святителів

7 липня 2019 р., в день свята на честь Різдва чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в храмі на честь Трьох Святителів Святошинського благочиння столиці.

Його преосвященству співслужили: благочинний та настоятель храму протоієрей Діонісій Дунаєв, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич, священники храму та гості парафії у священному сані.

Після Євангельського читання преосвященний Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика підніс молитву про позбавлення від епідемії коронавірусу.

На завершення літургії було звершено чин славлення з піднесенням молитви святому Пророку, Предтечі та Хрестителю Господньому Іоанну.

В цей день настоятель храму Трьох Святителів і благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв святкує свій ювілей — 45-річчя з Дня народження.

Владика тепло поздоровив ювіляра, підкресливши важливість його достойного служіння Святій Церкві, яке є прикладом для священнослужителів і мирян. Також, єпископ Миколай передав ювіляру поздоровлення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія та від його імені вручив ювіляру високу церковну нагороду — орден преподобного Іова Почаївського III супеню.