56422415_627020401045197_5124573472269271040_n

Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в храмі на честь Казанської ікони Божої Матері з нагоди престольного свята

4 листопада 2019 року, у день прославлення Казанської чудотворної ікони Божої Матері, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь Казанської ікони Божої Матері при Національному науковому центрі радіаційної медицини Національної академії медичних наук України Святошинського благочиння міста Києва.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Печерського благочиння і настоятель храму протоієрей Володимир Косточка, духовенство храму та гості парафії у священному сані.

Під час літургії Преосвященний владика підніс молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Єпископ Миколай поздоровив настоятеля, духовенство та громаду з престольним святом і передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.