Єпископ Васильківський Миколай звершив читання третьої частини Великого покаянного канону в храмі Собора архістратига Михаїла

13 березня 2019 р., у середу першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь Собора архістратига Михаїла Другого лікарняного благочиння міста Києва.

Після читання Великого канону преосвященний владика звернувся до присутніх зі словами проповіді.

На завершення єпископ Миколай передав всім поздоровлення з початком Великого посту та благословення на піст від Предстоятеля Української Православної Церкви.