Єпископ Васильківський Миколай звершив читання першої частини Великого покаянного канону в храмі прп. Сергія Радонезького

19 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством звершив читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння столиці.

Після читання Великого канону преосвященний владика звернувся до присутніх зі словами проповіді.

Єпископ Миколай поздоровив вірян з початком Великого посту та передав всім благословення на піст від Предстоятеля Української Православної Церкви.