Єпископ Васильківський Миколай звершив читання другої частини Великого покаянного канону в храмі Трьох Святителів

12 березня 2019 року, у вівторок першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством звершив читання другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь Трьох Святителів Святошинського благочиння міста Києва.

За богослужінням разом з преосвященним владикою молилися благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв і духовенство храму.

Після читання Великого канону преосвященний владика звернувся до присутніх зі словами проповіді.

На завершення єпископ Миколай передав всім поздоровлення з початком Великого посту та благословення на піст від Предстоятеля Української Православної Церкви.