Єпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії в храмі прп. Сергія Радонезького

25 лютого, у Неділю 1-у Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії з читанням акафісту Божественним Страстям Христовим в храмі на честь преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння столиці.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник і священики храму.

Після богослужіння Преосвященний владика Миколай звернувся до духовенства та парафіян із архіпастирським словом і передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.