IMG_0018

Єпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії на парафії прп. Сергія Радонезького

29 березня 2020 р., у Неділю 4-у Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії з читанням акафісту Божественним Страстям Христовим в храмі на честь благовірного князя Олександра Невського парафії преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння столиці.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник і священики храму.

Після богослужіння Преосвященний владика Миколай звернувся до духовенства та парафіян із архіпастирським словом і передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.