Єпископ Васильківський Миколай звершив чернечий постриг клірика Київської єпархії

14 липня, у суботу 7-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день пам’яті святих безсрібників і мучеників Косьми і Даміана Римських з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив чернечий постриг диякона храму на честь Різдва Христового Другого шевченківського благочиння отця Віктора Колесникова.

Диякона Віктора в постризі названо Лукою — на честь святителя Луки Кримського.

*******
Ієродиякон Лука народився в 1938 році. Має медичну освіту, кандидат медичних наук. З 1979 по 1987 роки був головним лікарем Інституту клінічної та експериментальної хірургії (зараз — Національний Інститут хірургії та трансплантологіїї ім. О. О. Шалімова НАМН України).