Єпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в храмі Різдва Богородиці

14 січня, у свято Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого та Новоліття, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Богородиці у Голосіївському благочинні міста Києва.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Василій Грицько, клірики та гості парафії у священному сані.

Після читання Євангелія владика Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом. Також архієрей підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

Наприкінці літругії перед іконою святителя Василія Великого відбувся чин Славлення, після якого єпископ Миколай привітав присутніх зі святами Обрізання Господнього, святителя Василія Великого та церковним Новоліттям.

В цей день настоятель храму протоієрей Василій Грицько святкує 50-у річницю з Дня свого народження, та, разом зі своїм батьком, кліриком цього ж храму протоієреєм Василієм Грицько День свого небесного покровителя.

Його Преосвященство тепло привітав ювілярів та іменинників з Днем ангела та передав їм і всім присутнім вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блажннішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Також, від імені та з благословення Блажннішого Владики єпископ Миколай нагородив протоієрея Василія орденом УПЦ святого великомученика Георгія Побідоносця з нагоди 50-річчя.