8B56DEFE-2555-49BF-BA6A-E80CE07371D8

Єпископ Сильвестр очолив престольне свято храму на честь Іверської ікони Божої Матері на Позняках

25 лютого 2021 року, у день вшанування Іверської ікони Божої Матері, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь Іверської ікони Божої Матері храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» на Позняках.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву і настоятель храму протоієрей Віктор Іващук, а також гості у священному сані та духовенство храму.

За літургією були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці богослужіння біля ікони свята був звершений чин Славлення.

Після богослужіння владика Сильвестр привітав настоятеля, священнослужителів та парафіян храму з престольним святом. Також архієрей передав благословення і вітання від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та відзначив благодійників храму церковними нагородами.