btrhdr

Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив літургію в «Київському Єрусалимі»

8 грудня 2019 року, у день пам'яті священномученика Климента Римського, мале престольне свято відзначила парафія на честь преподобного Феодора Освяченого («Київський Єрусалим»). На розкопках зруйнованого, а нині відроджуваного храму один з бокових вівтарів присвячений священномученику Клименту.

Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Першого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, настоятель храму протоієрей Петро Семащук і духовенство столиці.

Під час богослужіння, згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ від 6 грудня 2019 року, на підтримку миротворчих ініціатив Української Держави щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, владика Діонісій підніс сугубу молитву за успішне втілення миротворчого процесу і настання миру на Сході України.

За літургією архієрей звершив хіротонію у сан священика диякона Євгенія Зотова.

Владика передав усім присутнім привітання з малим престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і виголосив проповідь про життєвий подвиг священномученика Климента Римського і його благочестивої родини.

Під святкові дзвони урочисто пройшла хрестна хода з хоругвами, іконами та молитвою, на
завершення відбулась святкова трапеза.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua