5CD093DF-4983-4281-915A-80B400E0D6FD

Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій вшанував пам’ять жерт політичних репресій

17 травня 2020 року, у День пам’яті жертв політичних репресій, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, секретар Київської єпархії УПЦ, звершив заупокійну літію на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

За упокій жертв політичних репресій комуністичного режиму також молилися священики Київської та Бориспільської єпархій УПЦ.

По завершенні молитви священнослужителі поклали квіти до Братської могили.

У зв’язку з відзначенням в Україні Дня пам’яті та з метою вшанування жертв масових політичних репресій 1937-1938 років, цього дня в усіх храмах звершувалися літії з жалобним передзвоном.

news.church.ua