C9A01136-B27D-4056-9954-DE07D892D5AC

Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій молитовно відзначив день свого тезоіменитства

16 жовтня 2020 року, у день пам’яті преподобного Діонісія, затворника Печерського, своє тезоіменитства відзначає вікарій Київської Митрополії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій. Святкове богослужіння з нагоди Дня ангела секретаря Київської єпархії відбулося в Свято-Покровському храмі, що на Пріорці.

Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.

За богослужінням також молились архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Ладанський Феодосій, клірики храму та гості у священному сані.

За літургією були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці богослужіння біля ікони преподобного Діонісія був звершений чин Славлення, після чого митрополит Климент привітав іменинника з Днем тезоіменитства і вручив просфору.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua