A0C88301-3EB0-471E-9056-9A11CBD2B50B

Єпископ Макарівський Гедеон звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі на Оболоні

27 грудня 2020 року, у Неділю святих праотець, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Гедеон з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі на Оболоні.

Преосвященному владиці співслужили настоятель храму протоієрей Миколай Терещук та духовенство парафії.

Після читання святого Євангелія були піднесені Богові сугубі прохання про припинення епідемії коронавируса та про здоров’я лікарів, які ведуть боротьбу за життя хворих.

Владика Гедеон звернувся до духовенства та парафіян зі словом проповіді, а також роздав усім ікони блаженного Іоанна Босого, пам’ять якого буде молитовно вшановано 29 грудня.

Після богослужіння протоієрей Миколай Терещук подякував владиці Гедеону за звершену літургію та ознайомив архієрея із станом робіт верхнього храму.