641D8C82-29AF-455B-803B-34DDE102D3B6

Єпископ Іванківський Кассіан очолив відспівування протоієрея Василія Флорі

3 вересня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Іванківський Кассіан, керуючий Вишневським київським вікаріатством, очолив відспівування новопреставленого протоієрея Василія Флорі.

Заупокійна Божественна літургія відбулася в Свято-Успенському храмі села Тарасівка, де спочилий отець Василій був настоятелем протягом 27 років.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак та духовенство церковного округу.

Після чину відспівування владика Кассіан звернувся до парафіян з архіпастирським словом, в якому втішив вірних з втратою свого настоятеля, і закликав зміцнювати свою віру надією на зустріч із спочилим у Царстві Христовому після Його другого і славного пришестя.