Єпископ Ірпінський Климент звершив освячення пожежно-рятувальної частини Деснянського району столиці

16 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Клімент, керуючий Східним київським вікаріатством, освятив нову Державну пожежно-рятувальну частину № 43, що розташована у Деснянському районі міста Києва.

На урочистому відкритті частини були присутні голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, заступник директора банкнотно-монетного двору Національного банку України Юрій Оніщенко, т.в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Вадим Онуфрійчук, благочинний Деснянського району столиці протоієрей Димитрій Григорак та духовенство благочиння.

Його Преосвященство привітав присутніх з важливою подією у житті Деснянського району – відкриттям другої за рахунком пожежно-рятувальної частини – та нагородив відзнаками Української Православної Церкви членів її особового складу.

Після вітань єпископ Климент звершив освячення приміщень частини та техніки.