wpid-ekl_6421.jpg

Єпископ Ірпінський Климент звершив лiтургію в храмi Бучанської виправної колонії

16 січня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент звершив Божественну літургію в храмі на честь великомучениці Анастасії Узорішительниці, що знаходиться на території Бучанської виправної колонії № 85.

Його Преосвященству співслужили викладачі Київської духовної академії і семінарії, а також випускники духовних шкіл у священному сані.

Богослужбові піснеспіви та колядки виконував хор студентів КДАіС.

Наприкінці літургії єпископ Климент звернувся до присутніх працівників колонії й ув’язнених зі словом архіпастирської настанови, а також привітав усіх зі святом Різдва Христового і прийдешнім Богоявленням.

Після богослужіння Преосвященний владика відвідав в’язничну лікарню, де разом з хористами привітав хворих з різдвяними та новорічними святами.