Єпископ Ірпінський Климент звершив літургію в Свято-Ольгинському соборі столиці

20 березня, у Неділю Торжества Православ’я, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним Київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Ольгинському соборі Другого дарницького благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили настоятель собору протоієрей Всеволод Рибчинський, а також клірики парафії.

Після читання Євангелія Преосвященний владика звернувся до чисельної пастви зі словом проповіді. За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. Також була звершене поминання жертв авіакатастрофи 19 березня у Ростові-на-Дону, в якій загинули громадяни України.

Після богослужіння єпископ Климент очолив молебний спів Торжества Православ’я, по закінченні якого архієрей привітав духовенство та віруючих з першою неділею святої Чотиридесятниці й благословив усіх.

.