Єпископ Ірпінський Климент звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь всіх святих воїнів

18 березня, у п’ятницю першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь всіх святих воїнів Дніпровського благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму ієрей В’ячеслав Яковенко, а також клірики Східного київського вікаріатства.

Під час літургії була піднесена молитва за мир в Україні. Наприкінці богослужіння було звершено молебний спів святому великомученику Феодору Тирону з освяченням колива.

Після відпусту Преосвященний владика звернувся до віруючих зі словом проповіді та благословив віруючих. Усі присутні мали можливість скуштувати коливо за спільною трапезою.