Єпископ Ірпінський Климент звершив читання покаянного канону в Свято-Ольгинському соборі

16 березня, у середу першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним Київським вікаріатством, звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Ольгинському соборі Другого дарницького благочиння столиці.

Разом з Преосвященним владикою за богослужінням молилися настоятель храму протоієрей Всеволод Рибчинський, а також клірики та віряни парафії.

Після читання Великого покаянного канону Його Преосвященство звернувся до вірян зі словом проповіді. На завершення архіпастирської настанови, єпископ Климент передав парафіянам благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.