Єпископ Ірпінський Климент звершив читання четвертої частини покаянного канону в Архангело-Михайлівському храмі

17 березня, у четвер першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним Київським вікаріатством, звершив читання четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь Архістратига Михаїла благочиння столиці.

Разом з Преосвященним владикою за богослужінням молилися настоятель храму протоієрей Богдан Штим, а також клірики та віряни Архангело-Михайлівської парафії.

Після читання Великого покаянного канону Його Преосвященство звернувся до вірян зі словом проповіді. На завершення архіпастирської настанови, єпископ Климент передав парафіянам благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.