wpid-ekl_5484_edit.jpg

Єпископ Ірпінський Климент звершив богослужіння навечiр’я Різдва Христового в Свято-Ольгинському соборі

6 січня, напередодні Різдва Христового, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив вечірню з літургією святителя Василія Великого в соборі на честь святої рівноапостольної княгині Ольги Другого дарницького благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Всеволод Рибчинський та клірики парафії.

Перед початком вечірнi, згідно з богослужбовим уставом, були відслуженi Великі часи та зображальні.

Під час Малого входу клірик Свято-Ольгинської парафії диякон Василій Олексієвець був удостоєний права носіння подвійного ораря.

За богослужінням була звершена молитва за мир в Україні.

Наприкінці літругії перед іконою свята відбувся чин Славлення, після чого єпископ Климент звернувся до всіх присутніх зі словом настанови. Його Преосвященство привітав духовенство і парафіян зі святом Різдвяного святвечора.

По завершенні богослужіння у соборі відбувся традиційний спів колядок.