Єпископ Ірпінський Климент звершив богослужіння навечiр’я Богоявлення в Свято-Ольгинському соборі

18 січня, напередодні свята Богоявлення, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив вечірню з літургією святителя Василія Великого в соборі на честь святої рівноапостольної княгині Ольги Другого дарницького благочиння столиці.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Всеволод Рибчинський та клірики парафії.

Перед початком Великої вечірнi, згідно з богослужбовим уставом, були відслуженi Великі часи та зображальні.

Під час літургії Преосвященний владика звернувся до віруючих зі словом проповіді. Його Преосвященство звернув увагу присутніх на чесноту смирення, з якою християнин має проходити весь земний шлях, подібно до Ісуса Христа, Котрий «прийняв образ раба» (Флп. 2:7) для спасіння людства.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Після відпусту літургії єпископ Климент звершив чин Великого освячення води, а також очолив чин Славлення перед іконою Хрещення Господнього.

На завершення богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Його Преосвященство відзначив орденами Української Православної Церкви та грамотами Предстоятеля УПЦ освітян Дарницького району за значний внесок у духовне виховання столичної молоді. Зокрема, високої нагороди - ордену святої рівноапостольної княгині Ольги - була удостоєна директор гімназії «Діалог» Людмила Кузьминець.