Єпископ Ірпінський Климент від Східного вікаріатства доставив до Луганщини гуманітарну допомогу

27 квітня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент доставив до міста Сєвєродонецьк гуманітарну допомогу, призначену для вимушених переселенців з Луганської області. Того ж дня в приміщенні Сєвєродонецької єпархії понад 500 переселенців отримали продуктові набори, ліки першої необхідності та дитяче харчування. Загальна вага гуманітарного вантажу сягала більше п’яти тонн.

Гуманітарна допомога для луганчан була зібрана зусиллями парафій Східного київського вікаріатства, київського Свято-Введенського монастиря та благодійного фонду «Покрова Божої Матері».

Дякуючи Його Блаженству за надану допомогу від Київської Митрополії, єпископ Сєвєродонецький і Старобільський Никодим зазначив: «Наша Православна Церква не залишає нас наодинці з цим лихом, з проблемами нашого регіону. Для людей, які отримали сьогодні гуманітарну допомогу, така підтримка дуже важлива».

Наступного дня гуманітарні набори дитячого харчування були передані до Луганського обласного будинку дитини №2, де знаходяться на вихованні діти від шести до дев’яти місяців. Як зазначили співробітники дитячого закладу, такої кількості продуктових наборів вистачить їх вихованцям на три місяці.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua