263839029_342081

Єпископ Гостомельський Тихон звершив богослужіння престольного свята храму у селі Блиставиця

10 листопада 2019 року єпископ Гостомельський Тихон, керуючий Ірпінським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божествену літургію в храмі на честь великомучениці Параскеви-П'ятниці у селі Блиставиця Київської області з нагоди престольного свята парфії.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Ілія Солкан, клірики та гості у священному сані.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після літургії єпископ Тихон звернувся до пастви зі словом проповіді та передав благословення Предстоятеля Української Православної.