4F59DEF9-8202-464E-A424-AB395A3FEEEC

Єпископ Гостомельський Тихон звершив богослужіння престольного свята храму у місті Буча

12 липня 2020 року, у день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, керуючий Ірпінськім вікаріатством єпископ Гостомельський Тихон звершив Божественну літургію в Петро-Павлівському храмі міста Буча Київської області.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бучанського благочиння протоієрей Олександр Козинець, настоятель храму архімандрит Аркадій (Демченко) та духовенство.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння Преосвященний владика привітав настоятеля і парафіян з престольним святом і закликав на усіх Боже благословення.