Єпископ Гостомельський Тихон молитовно відзначив день свого тезоіменитства

9 жовтня 2018 р., у день пам‘яті святого апостола Іоанна Богослова та святителя Тихона, патріарха Московського і всієї Русі, вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельський Тихон, керуючий Ірпінським вікаріатством, молитовно відзначив пам‘яті свого небесного покровителя.

В цей день Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі чоловічого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці (в урочищі Церковщина) з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Бородянський Варсонофій.

Його високопреосвященству співслужили єпископ Васильківський Миколай, єпископ Гостомельський Тихон, духовенство та гості обителі у священному сані.

Після Євангельського читання архієпископ Варсонофій звернувся до вірян із словами проповіді, а після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

На завершення літургії було звершено чин Славлення з піднесенням молитви до святителя Тихона.

Архієпископ Варсонофій від імені усіх присутніх поздоровив керуючого Ірпінським вікаріатством єпископа Гостомельського Тихона з Днем небесного покровителя та передав слова вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. В свою чергу владика Тихон подякував архієреям, духовенству та парафіянам за спільну молитву і поздоровлення.