wpid-1dsc_0104.jpg

Єпископ Боярський Феодосій звершив літургію в Петро-Павлівському храмі на Подолі

10 січня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Петропавлівському храмі в Подільському районі м. Києва була звершена Божественна літургія.

Богослужіння звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним вікаріатством столиці, у співслужінні благочинного Подільського району протоієрея Тимофія Костюченко та настоятелів храмів, розташованих на Подолі.

На закінчення літургії Преосвященний владика передав від Блаженнішого Митрополита Онуфрія отцю благочинному та настоятелям привітання з Різдвом Христовим і благословення на подальші труди на благо Православної Церкви.

Діти, що молилися в цей святковий день у храмі, отримали з рук владики солодкі подарунки.