Єпископ Боярський Феодосій звершив читання заключної частини покаянного канону в Свято-Макарівському храмі

17 березня, в четвер першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив читання четвертої, заключної частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь священномученика Макарія.

За богослужінням разом з Преосвященним владикою молилися духівник Північного київського вікаріатства протоієрей Анатолій Затовський, благочинний Першого шевченківського благочиння і настоятель храму протоієрей Владислав Софійчук, настоятелі храмів Шевченківського району столиці (Першого і Другого шевченківських благочинь).