Єпископ Боярський Феодосій звершив читання Великого покаянного канону в храмі на честь свв. безсрібників Косьми і Даміана

15 березня, у вівторок першої Седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив читання другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в нижньому приділі споруджуваного храму на честь святих безсрібників Косьми і Даміана Римських в Оболонському районі (при Діагностичному центрі м. Києва).

За богослужінням разом з Преосвященним владикою молилися благочинний та настоятелі храмів Оболонського району столиці.