Єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію з нагоди малого престольного свята в Петропавлівському храмі на Подолі

11 лютого, в день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в відроджуваному храмі на честь святих апостолів Петра і Павла на Подолі. Історично на місці Петро-Павлівського храму була церква з боковим вівтарем на честь священномученика Ігнатія.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Подільського благочиння і настоятель храму протоієрей Тимофій Костюченко, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго і духовенство столиці.

На завершення богослужіння владика Феодосій передав духовенству та громаді храму вітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.