wpid-114-.jpg

Єпископ Боярський Феодосій зустрівся з ієрархами Кіпрської Православної Церкви

12 вересня вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія перебуваючи на острiвi Кіпр, зустрівся з ієрархами Кіпрської Православної Церкви.

У резиденції Триміфунтської Митрополії владику прийняв Преосвященний Варнава (Ставровуніотіс), митрополит Триміфунтський. В Митрополії Лімасола, за дорученням митрополита Лімасольського Афанасія, який зараз знаходиться в закордонній поїздці, з єпископом Феодосієм зустрівся Преосвященний Миколай (Тіміадіс), хорєпископ Амафунтський, вікарій Лімасольської Митрополії. У зустрічах також взяли участь клірики Київської єпархії, які супроводжували владику в поїздці.

У ході спілкування ієрархи Кіпрської Церкви цікавилися міжконфесійною і політичною ситуацією в Україні, висловлювали підтримку Українській Православній Церкві та народу України в непрості часи випробувань. Також кіпрські архієреї передавали щирі слова участі та запевнення молитовної підтримки Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Онуфрію у несенні його служіння.

На завершення зустрічей архієреї обмінялися пам'ятними подарунками.