wpid-452_20160224172801_img_1093_edit.jpg

Єпископ Бородянський Варсонофій звершив молебень на початок зборів паломницьких служб

24 лютого у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулися щорічні збори паломницьких служб Української Православної Церкви.

Захід розпочався молебнем, який з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій. Організатором зібрання став Паломницький Центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви.

Під час відкриття зборів єпископ Варсонофій зачитав Вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви учасникам та вручив нагородні грамоти керівникам і співробітникам паломницьких служб, відзначених Предстоятелем за особистий внесок в розвиток паломницької діяльності в Українській Православній Церкві.

pilgrims.in.ua