63A955F4-0F0F-4DF0-9CF1-ADC0A6C4FFBC

Єпископ Бородянський Варсонофій звершив літургію в Петро-Павлівському храмі на Нивках

1 квітня, у Неділю ваій, Вхід Господній в Єрусалим, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі на честь апостолів Петра і Павла, що на Нивках.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Аліпій (Світличний) та духовенство Другого Шевченківського благочиння.

Після читання Євангелія владика Варсонофій звернувся до парафіян зі словом проповіді. На сугубій ектенії було піднесено молитву за мир в Україні.

Після богослужіння єпископ Варсонофій передав настоятелеві і громаді храму благословення Предстоятеля УПЦ.