Єпископ Бородянський Варсонофій звершив літургію Передосвячених Дарів у Андрія-Володимирському храмі

16 березня, в п’ятницю 4-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій, керуючий Центральним київським вікаріатством очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у нижньому Андрія-Володимирському храмі на місці будівництва Кафедрального собору УПЦ в честь Воскресіння Христового.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Першого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель храму протоієрей Павло Білий і духовенство благочиннь.

У цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Центрального вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Варснонофій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння і виголосив проповідь.