Єпископ Бородянський Варсонофій звершив читання покаянного канону в храмі містечка Іванків

16 березня, у середу першої седмиці Великого посту, вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій з лагословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив повечір'я з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі містечка Іванків.

За богослужінням молилися благочинний Іванківського благочиння протоієрей Миколай Гриньов, благочинний Поліського благочиння протоієрей Іоанн Токарук, настоятель храму архимандрит Лонгін і духовенство благочиння.

Після закінчення богослужіння Його Преосвященство звернувся до віруючих з проповіддю і передав вірним благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.