D216508E-5698-438B-9704-F5D30029DB0F

Єпископ Бородянський Варсонофій звершив богослужіння в храмі на честь святителя Луки Кримського

9 березня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій, керуючий Центральним київським вікаріатством, звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь святителя Луки Кримського, що у Пушкінському парку.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, настоятель храму ієрей Валентин Макаров та духовенство благочиння.

Цим днем відбулося традиційне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник вікаріатства протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння владика Варсонофій передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви і подяку за гідне служіння Церкві, а також вимовив проповідь.

Після спільної молитви архієрей звершив освячення приміщення недільної школи.