CD0183C0-A119-4809-8938-9EDBCBA0302A

Єпископ Бишівський Кирил звершив літургію в храмі села Лишня

5 січня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Бишівський Кирил, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобної Параскеви Сербської у селі Лишня.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння та настоятель храму архімандрит Філарет (Єгоров), благочинний Макарівського благочиння протоієрей Іоанн Немеш, духівник Бишівського благочиння архімандрит Іоаким (Тищук), представник Фастівського благочиння протоієрей Анатолій Кириченко-Кіріакідіс, клірики Макарівського вікаріатства.

Літургію було звершено з нагоди вшанування пам’яті святителя Філарета, Митрополита Київського та Галицького, - небесного покровителя отця настоятеля, пам'ять якого відзначалася напередодні 3 січня.

По завершенні Божественної літургії відбувся чин Славлення перед іконою святителя Філарета.

Єпископ Бишівський Кирил привітав архімандрита Філарета з Днем тезоіменитства, побажав йому благословень Господніх і, вітаючи всіх з прийдешніми різдвяними святами, передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Його Преосвященство вручив архімандриту Філарету святу просфору та ікону Ієрусалимської Божої Матері.

У свою чергу, отець настоятель подякував архієрею за звершену Божественну літургію, всьому священству та вірянам - за вознесені святі молитви, та попросив подальшої молитовної підтримки.