B1135334-D396-4BBE-952B-61E8325D48F0

Єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі села Колонщина

26 лютого 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Бишівський Кирил, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь апостола Іоанна Богослова у селі Колонщина.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Макарівського благочиння протоієрей Іоанн Немеш, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівники благочинь протоієрей Іоанн Молдавчук і архімандрит Іоаким (Тищук), настоятель храму протоієрей Віталій Власюк, духовенство Макарівського вікаріатства та гості у священному сані.

По завершенні Божественної літургії єпископ Кирил привітав отця настоятеля та громаду з кількома визначними датами. Зокрема, цьогоріч відзначається 10-ліття з дня освячення храму, 15-річчя служіння отця настоятеля у сані священика та його 40-річчя від дня народження.

Владика Кирил зазначив, що з ласки Божої в Колонщині зусиллями парафіян, благодійників і очільників територіальної громади було зведено величний храм, присвячений апостолу любові, і в цьому храмі тепер регулярно приноситься Господу Безкровна Жертва.

Від імені громади села та макарівської територіальної громади отця настоятеля привітала начальник Відділу муніципальних ініціатив, інвестицій і розвитку територій Макарівської селищної ради, екс-голова колонщинської сільської ради Юлія Пелешок. Вона подякувала священству за вознесені молитви, відзначивши вагомість події, що зібрала в храмі багатьох людей.

Керуючий вікаріатством передав усім благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви та подарував настоятелеві ікону святителя Миколая Чудотворця.

Протоієрей Віталій подякував владиці за звершену літургію та передане благословення Його Блаженства.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua