836A7CF0-7888-467E-9641-A58EE5DA146A

Єпископ Бишівський Кирил зустрівся з очільниками Фастівського району та територіальної громади

30 грудня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Бишівський Кирил, керуючий Макарівським вікаріатством, відвідав державні адміністративні установи новоутвореного Фастівського району Київської області.

Преосвященного владику супроводжували архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму Покрову Пресвятої Богородиці міста Фастів протоієрей Анатолій Кириченко та клірик вікаріатства ієродиякон Паїсій (Олексієвець).

Керуючий Макарівським вікаріатством зустрівся з головою Фастівської районної ради Віктором Веремейчиком, виконуючим обов'язки голови Фастівської районної державної адміністрації Віктором Тюріним, головою Фастівської громади Михайлом Нетяжуком.

Священнослужителі та очільники району та громади обговорили питання щодо співпраці в соціальній, благодійній, культурній та інших сферах.

Зокрема, було погоджено питання щодо організації реабілітації та відпочинку дітей загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, вимушених переселенців зі Сходу України та з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Слід зазначити, що в Макарівському вікаріатстві вже багато років поспіль проводиться робота з допомоги саме таким дітям.

Владика Кирил привітав представників державної влади та органів місцевого самоврядування з прийдешніми святами, вручив у благословення святі ікони та Різдвяні послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Очільники району та місцевої громади подякували єпископу Бишівському та всім священнослужителям за відвідування та відзначили актуальність і вагомість необхідної співпраці.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua