77FCF96C-F96B-44D7-AEDF-7C2723C8D511

Єпископ Бишівський Кирил молитовно відзначив річницю архієрейської хіротонії

29 березня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Бишівський Кирил, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Покрову Пресвятої Богородиці у селі Бишів.

Цього дня, в першу річницю архієрейської хіротонії єпископа Кирила, відбулися духовні збори священнослужителів Бишівського благочиння.

За літургією Його Преосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), благочинний Макарівського благочиння протоієрей Іоанн Немеш, духівник Бишівського благочиння архімандрит Іоаким (Тищук), настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Віталій Воронін, священнослужителі благочиння.

Під час звершення Великопісних Часів усі клірики Бишівського благочиння підійшли до сповіді, яку приймав отець духівник.

По завершенні Божественної літургії владика Кирил звернувся до присутніх зі словом, у якому підкреслив важливість спасительних і очистительних днів Святої Чотиридесятниці для нашого життя у Христі та всебічного духовного зростання.

Від імені усього духовенства Макарівського вікаріатства з першою річницею хіротонії керуючого вікаріатством привітав архімандрит Філарет. У дар від кліриків Бишівського краю владиці Кирилу вручили ікону Покрову Пресвятої Богородиці.

Благочинний Бишівського благочиння побажав Його Преосвященству всебічного укріплення від Всемилостивого Господа на непростому та дуже відповідальному шляху архієрейського служіння.

Настоятель храму подякував архієрею за очолене богослужіння.

Під час духовних зборів кліриками Бишівського благочиння було обговорено актуальні питання щодо життя та діяльності парафій. Зокрема, особливу увагу було приділено посиленню місіонерсько-проповідницької діяльності, в тому числі через місцеві засоби масової інформації.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua