B09E8D66-93C6-49C6-86CB-23BFF12060F7

Єпископ Бишівський Кирил молитовно відзначив день свого тезоіменитства

31 березня 2021 року, у день пам'яті святителя Кирила Ієрусалимського, вікарій Київської Митрополії єпископ Бишівський Кирил відзначив день свого тезоіменитства.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія літургію Передосвячених Дарів у соборі монастиря на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» у селі Фасова очолив архієпископ Фастівський Даміан.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бишівський Кирил, благочинний Фастівського благочиння архімандрит Онисим (Бала), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), благочинний Макарівського благочиння протоієрей Іоанн Немеш, клірики Макарівського вікаріатства, гості обителі в священному сані.

За літургією молилися старша сестра монастиря монахиня Архелая та сестри святої обителі.

Після читання Святого Євангелія єпископ Сильвестр звернувся з архіпастирським словом. Владика розповів про життєвий шлях святителя Кирила, його особливе пастирське служіння та вірність Православ'ю та чистоті істинної віри в непростий час життя Церкви та в період особистих випробувань.

По завершенні літургії священнослужителі звершили чин Славлення перед іконою святителя Кирила.

Архієпископ Даміан і єпископ Сильвестр привітали владику Кирила з Днем тезоіменитства, передавши щирі слова вітання та добрі побажання від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Від усього священства Макарівського вікаріатства владику поздоровив і висловив найщиріші побажання подальшого духовного зростання архімандрит Філарет.

Від сестер обителі привітала монахиня Архелая. Також до поздоровлень долучилися депутатка Київської обласної ради Тетяна Семенова, голова Бишівської громади Іван Рознай і інші представники органів місцевого самоврядування.

Єпископ Кирил попросив передати слова синівської любові Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, тепло подякував усім за привітання та попросив і надалі молитися за нього.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua