E98FE879-C800-411C-9B7C-9B3C034A29DC

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив Всенічне бдіння в храмі на честь блаженної Ксенії Петербурзької

5 лютого 2020 року, напередодні дня пам’яті блаженної Ксенії Петербурзької, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Всенічне бдіння в храмі на честь святої у Дарницькому районі Києва (вул. Вишнівська).

Його Преосвященству співслужили: благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, настоятель храму протоієрей Анатолій Яким, клірики храму та духовенство столиці.

Після закінчення богослужіння владика Сильвестр разом з духовенством відслужив заупокійну літію за нещодавно спочилим почесним настоятелем храму протоієреєм Олександром Стороженком.