27E00D03-18BC-430F-993E-B7BE915A2852

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив Всенічне бдіння в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці

13 січня 2020 року, напередодні дня пам‘яті святителя Василія Великого, в храмі на честь Вознесіння Христового, що на Деміївці, було звершено Всенічне бдіння з нагоди малого престольного свята храму. Лівий приділ в храмі освячений на честь святителя Василія Великого.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужіння звершив єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-східним київським вікаріатством.

Перед початком богослужіння біля храму Преосвященного владику зустріли вихованці недільної школи храму та заспівали владиці різдвяні колядки та піснеспіви. Його Преосвященство разом з настоятелем храму подарували кожному солодкі подарунки.

За Всенічним бдінням Його Преосвященству співслужили благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов та духовенство храму.

Після богослужіння єпископ Сильвестр від імені Його Блаженства привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму з малим престольним святом і закликав на усіх Боже благословення.