48D17034-9B11-43B8-8168-9352CCD15756

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив Всенічне бдіння в Свято-Вознесенському храмі на Деміївці

13 січня 2021 року, напередодні свята Обрізання Господа Іісуса Христа та дня пам’яті святителя Василія Великого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Білогородський Сильвестр звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Вознесіння Христового, що на Деміївці, з нагоди малого престольного свята - лівий приділ храму освячений на честь святителя Василія Великого.

Перед початком богослужіння біля храму Його Преосвященство, вже за традицією, зустріли вихованці недільної школи та заспівали владиці Різдвяні колядки та піснеспіви. У свою чергу, Його Преосвященство подарував кожному солодкі подарунки.

За Всенічним бдінням владиці Сильвестру співслужили секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов, духовенство благочиння та храму.

Після полієлею єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом, а також привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму з малим престольним святом і закликав Боже благословення.