DSC_0312

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив візити до парафій Голосіївського благочиння

22 січня 2018 року вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-східним київським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вiзити до парафій Голосіївського благочиння. Його Преосвященство супроводжували секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук та благочинний протоієрей Павел Кирилов.

Архієрей відвідав храми на честь трьох святителів, Різдва Пресвятої Богородиці, Введення в храм Божої Матері, Різдва Христового, ікони Божої Матері "Барська", ікони Божої Матері "Ікономісса", преподобного Ілії Муромського та Богоявлення.

Оглянувши храми благочиння, владика Сильвестр звернув увагу на антимінси та сосуди для звершення Євхаристії. Поспілкувавшись з настоятелями, архієрей дав необхідні настанови та поради.