3297E266-4391-41A9-AE8F-047980B9974B

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив вечірнє богослужіння в Свято-Вознесенському храмі

13 січня 2019 року в храмі на честь Вознесіння Христового, що на Деміївці, було відслужено Всенічне бдіння з нагоди малого престольного свята храму. Лівий приділ в храмі освячений на честь святителя Василія Великого.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр.

Перед початком богослужіння біля храму Преосвященного владику зустріли вихованці недільної школи храму та заспівали владиці Різдвяні колядки та піснеспіви. У свою, чергу Його Преосвященство подарував кожному солодкі подарунки.

За Всенічним бдінням Його Преосвященству співслужили благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов, духовенство благочиння та храму.

Після богослужіння архієрей привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму з малим престольним святом та закликав на усіх Боже благословення.