99F5BAED-C145-45E4-8993-BCE4B5E8165B

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив освячення накупольних хрестів для храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця»

22 листопада 2019 року, у день вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця», з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмовому комплексі на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужив настоятель парафії і секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, духовенство та гості храму у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами.

За богослужінням були піднесені сугубі прохання за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Наприкінці богослужіння єпископ Сильвестр звершив освячення накупольних хрестів для храмового комплексу.

Після відпусту Преосвященний владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму з престольним святом.