34695A73-189B-4564-A480-0385E2A16ADA

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмовому комплексі Різдва Христового, що на Березняках

14 січня 2019 року, у день пам’яті святителя Василія Великого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив урочисте богослужіння в нижньому храмі на честь трьох святителів храмового комплексу Різдва Христового на Березняках.

Його Преосвященству співслужив настоятель храмового комплексу та благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, а також клірики храму та духовенство столиці.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл.

Після читання Святого Євангелія архієрей звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні та єдність Церкви.

Після відпусту Його Преосвященство привітав усіх вірян зі святами та з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія подарував протоієрею Василію Біляку, який сьогодні відзначає свій День тезоіменитства, пам’ятний подарунок.