402B1FFA-BC37-4E19-B8B8-178CDB1D8594

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмовому комплексі Різдва Христового на Березняках

14 січня 2020 року, на свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію у верхньому храмі на честь Різдва Христового храмового комплексу на Березняках.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храмового комплексу і благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, а також чисельне духовенство Київської єпархії та клірики храму.

Після читання Святого Євангелія владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після відпусту Його Преосвященство привітав усіх вірян зі святами та з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія підніс настоятелю протоієрею Василію Біляку, який сьогодні відзначає свій День ангела, пам’ятний подарунок.